Development - en to nl translation catalogue (1594 entries)

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='https://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
nl: 
    <h1>Fout bij het maken van een databaseverbinding</h1>
    <p>Dit betekent ofwel dat de gebruiksnaam of het wachtwoord in je <code>wp-config.php</code>-bestand onjuist zijn, ofwel dat we de databaseserver op <code>%s</code> niet kunnen bereiken. Dit kan betekenen dat de databaseserver van je host offline is.</p>
    <ul>
    →	<li>Weet je zeker dat de gebruikersnaam en het wachtwoord juist zijn?</li>
    →	<li>Weet je zeker dat je de juiste hostnaam hebt ingevoerd?</li>
    →	<li>Weet je zeker dat de databaseserver werkt?</li>
    </ul>
    <p>Als je niet weet wat dit allemaal betekent, moet je waarschijnlijk contact opnemen met je host. Als je nog hulp nodig hebt, kun je altijd de <a href='https://nl.forums.wordpress.org/'>WordPress Support Forums</a> bezoeken.</p>

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
nl: "caller_get_posts" is verouderd. Gebruik in plaats hiervan "ignore_sticky_posts".

en: #%d (no title)
nl: #%d (geen titel)

en: % Comments
nl: % reacties

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
nl: %1$s %2$s %3$s Categoriefeed

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s %3$s Reactiesfeed

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
nl: %1$s %2$s %3$s Tagfeed

en: %1$s %2$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s Reactiesfeed

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
nl: %1$s %2$s berichten in %3$s Feed

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
nl: %1$s %2$s zoekresultaten voor &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s - Comments on %2$s
nl: %1$s - reactie op %2$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
nl[0]: %1$s Reactie<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>
nl[1]: %1$s Reacties<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>

en: %1$s [Autosave]
nl: %1$s [Automatisch opgeslagen]

en: %1$s [Current Revision]
nl: %1$s [Huidige revisie]

en: %1$s and %2$s.
nl: %1$s en %2$s.

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s is <strong>verouderd</strong> sinds versie %2$s, zonder beschikbaar alternatief.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
nl: %1$s is <strong>verouderd</strong> sinds versie %2$s! Gebruik in plaats daarvan %3$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
nl: %1$s wordt met trots ondersteund door %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
nl[0]: %1$s reactie op %2$s
nl[1]: %1$s reacties op %2$s

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
nl: %1$s werd <strong>verkeerd</strong> aangeroepen. %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s werd aangeroepen met een argument dat <strong>verouderd</strong> is sinds versie %2$s, zonder beschikbaar alternatief.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
nl: %1$s werd aangeroepen met een argument dat <strong>verouderd</strong> is sinds versie %2$s! %3$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
nl: %1$s. Menu-onderdeel %2$d van %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
nl: %1$s. Subonderdeelnummer %2$d onder %3$s.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
nl[0]: %d plugin-update
nl[1]: %d plugin-updates

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
nl[0]: %d Thema bijwerken
nl[1]: %d Thema&#39;s bijwerken

en: %d WordPress Update
nl: %d WordPress bijwerken

en: %d queries. %s seconds.
nl: %d query&#39;s. %s seconden.

en: %d selected
nl: %d geselecteerd

en: %s (Invalid)
nl: %s (Ongeldig)

en: %s (Pending)
nl: %s (Wachtrij)

en: %s <span class="says">says:</span>
nl: %s <span class="says">schreef:</span>

en: %s and %s
nl: %s en %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
nl[0]: %s reactie wacht op moderatie
nl[1]: %s reacties wachten op moderatie

en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nl: %s overschrijdt de maximale uploadgrootte voor de multi-bestandsuploader zoals gebruikt in je browser.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl: %s overschrijdt de maximale uploadgrootte voor deze website.

en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uur

en: %s is a protected WP option and may not be modified
nl: %s is een beveiligde WP-optie en kan niet worden gewijzigd

en: %s is your new username
nl: %s is je nieuwe gebruikersnaam

en: %s min | %s mins
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

en: %s month | %s months
nl[0]: %s maand
nl[1]: %s maanden

en: %s must set a database connection for use with escaping.
nl: %s moet een databaseconnectie instellen voor het gebruik van 'escaping'.

en: %s topic | %s topics
nl[0]: %s onderwerp
nl[1]: %s onderwerpen

en: %s update failed
nl: Bijwerken van %s is mislukt

en: %s updated!
nl: %s is met succes bijgewerkt.

en: %s week | %s weeks
nl[0]: %s week
nl[1]: %s weken

en: %s year | %s years
nl[0]: %s jaar
nl[1]: %s jaar

en: %s, and %s
nl: %s, en %s

en: %s: %l.
nl: %s: %l

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nl: Uploaden van &#8220;%s&#8221; is mislukt.

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
nl: &#8592; Audio-afspeellijst annuleren

en: &#8592; Cancel Gallery
nl: &#8592; Galerij annuleren

en: &#8592; Cancel Video Playlist
nl: &#8592; Video-afspeellijst annuleren

en: &#8592; Return to library
nl: &#8592; Terug naar bibliotheek

en: &laquo; Back
nl: &laquo; Terug

en: &laquo; Older Comments
nl: &laquo; Oudere reacties

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: &laquo; Previous Page
nl: &laquo; Vorige pagina

en: &larr; Back to %s
nl: &larr; Terug naar %s

en: &lt; Prev
nl: &lt; Vorige

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

en: (Currently set to: %s)
nl: (Momenteel ingesteld op: %s)

en: (Edit)
nl: (bewerken)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
nl: (Moet tenminste 4 karakters bevatten, alleen letters en cijfers zijn toegestaan.)

en: (This message was added in version %s.)
nl: (Dit bericht is toegevoegd in versie %s.)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
nl: (WordPress kon geen beveiligde verbinding maken met WordPress.org. Neem contact op met de server beheerder.)

en: (more&hellip;)
nl: (meer&hellip;)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: (required)
nl: (verplicht)

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nl: 1 Reactie<span class="screen-reader-text"> op %s</span>

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
nl: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is je nieuwe website. <a href="%3$s">Log in</a> als &#8220;%4$s&#8221; gebruik hierbij je bestaande wachtwoord.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
nl: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>-feed voor reacties op dit bericht.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
nl: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">zegt:</span>

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="https://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
nl: <h1>Kan de database niet selecteren</h1>
    <p>Het is gelukt om te verbinden met de database server (wat betekent dat je gebruikersnaam en wachtwoord goed zijn). Maar het is niet gelukt om de database <code>%1$s</code> te selecteren</p>
    <ul>
    <li>Weet je zeker dat de database bestaat?</li>
    <li>Heeft de gebruiker <code>%2$s</code> voldoende rechten voor de database <code>%1$s</code>?</li>
    <li>Op sommige systemen heeft de database een voorvoegsel van de gebruikersnaam, zoals <code>username_%1$s</code>. Is dat misschien het probleem?</li>
    </ul>
    <p>Als je niet weet hoe je een database installeert, neem dan <strong>contact op met je host</strong>. Als het dan nog steeds niet lukt, neem eens een kijkje bij de <a href="https://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>

en: <span>Active:</span> %s
nl: <span>Actief:</span> %s

en: <strong>Author:</strong> %s
nl: <strong>Auteur:</strong> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
nl: <strong>Conflicterende waarden voor de constanten VHOST en SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> De waarde van SUBDOMAIN_INSTALL zal worden overgenomen voor de subdomeinconfiguratie-instelling.

en: <strong>Could not find site %1$s.</strong> Searched for table %2$s in database %3$s. Is that right?
nl: <strong>Kon %1$s site niet vinden.</strong> Gezocht in tabel %2$s in database %3$s. Klopt dat?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted %s. You really should look at your database now.
nl: <strong>Database tabellen ontbreken.</strong> Dit betekent dat MySQL niet actief is, WordPress niet correct is geïnstalleerd of dat iemand %s heeft verwijderd. Je zou nu direct naar je database moeten kijken.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> mag alleen cijfers, letters en underscores bevatten.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
nl: <strong>FOUT</strong>: Cookies zijn geblokkeerd vanwege onverwachte uitvoer. Bekijk voor hulp <a href="%1$s">deze documentatie</a> of probeer de <a href="%2$s">support forums</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
nl: <strong>FOUT</strong>: Cookies zijn geblokkeerd of niet ondersteund door je browser. Je moet <a href="%s">cookies inschakelen</a> om WordPress te gebruiken.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
nl: <strong>FOUT</strong>: Niet mogelijk om je te registeren&hellip;, neem contact op met de <a href="mailto:%s">webmaster</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geef een gebruikersnaam of e-mailadres op.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s">Lost your password?</a>
nl: <strong>ERROR</strong>: Ongeldige gebruikersnaam. <a href="%s">Wachtwoord vergeten?</a>

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: voer een gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Voer je e-mailadres in.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Website-URL al in gebruik.

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
nl: <strong>FOUT</strong>: de reactie kon niet worden opgeslagen. Probeer het later nog een keer.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Het e-mailadres is onjuist.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geen wachtwoord opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s">Lost your password?</a>
nl: <strong>ERROR</strong>: Het wachtwoord dat je hebt ingevuld voor de gebruikersnaam <strong>%1$s</strong> is onjuist. <a href="%2$s">Wachtwoord vergeten?</a>

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Geen gebruikersnaam opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Er is geen gebruiker geregistreerd met dit e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Dit e-mailadres is al geregistreerd. Kies een ander.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd. Kies een andere gebruikersnaam.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is ongeldig omdat er illegale tekens in voorkomen. Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
nl: <strong>MISLUKT:</strong> WordPress %1$s vereist MySQL %2$s of hoger

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: Je account is gemarkeerd als spammer.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: je hebt een ongeldig e-mailadres opgegeven.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
nl: <strong>MISLUKT</strong>: vul de verplichte velden in (naam, e-mail).

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: je hebt geen reactie geschreven.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
nl: <strong>MISLUKT</strong>: probleem bij het maken van een websitebericht.

en: <strong>Posted title:</strong> %s
nl: <strong>Titel:</strong> %s

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
nl: <strong>RSS Fout:</strong> %s

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
nl: <strong>XHTML:</strong> Je kunt deze tags gebruiken <code>%s</code>

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
nl: <strong>WordPress is succesvol bijgewerkt!</strong> Opnieuw inloggen om te zien wat er nieuw is.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
nl: Een kalender van de berichten op deze website.

en: A cloud of your most used tags.
nl: Een wolk van je meest gebruikte tags.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
nl: Een lijst van de pagina&#39;s op deze website.

en: A list or dropdown of categories.
nl: Een lijst of vervolgkeuzelijst met categorie&#235;n.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
nl: Een maandelijks archief van de berichten op deze website.

en: A name is required for this term
nl: Een naam is verplicht voor deze term

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe reactie op het bericht "%s", wacht op goedkeuring.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe pingback op het bericht "%s", wacht op goedkeuring.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
nl: Een nieuwe trackback op bericht "%s" wacht op goedkeuring

en: A search form for your site.
nl: Een zoekformulier voor deze website.

en: A static page
nl: Een statische pagina

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
nl: Een term met deze naam en slug bestaat al in deze taxonomie.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
nl: Deze term met dit hoofd is al eerder toegevoegd en bestaat al.

en: A valid URL was not provided.
nl: De opgegeven URL is ongeldig.

en: A valid email address is required
nl: Een geldig e-mailadres is noodzakelijk

en: About WordPress
nl: Over WordPress

en: Action
nl: Actie

en: Activate
nl: Activeren

en: Activation Key Required
nl: Activeringscode verplicht

en: Activation Key:
nl: Activeringscode:

en: Active theme
nl: Thema activeren

en: Add Audio Source
nl: Audiobron toevoegen

en: Add Items
nl: Items toevoegen

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add Menu Items
nl: Menu-items toevoegen

en: Add New Category
nl: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add New Link Category
nl: Een nieuwe linkcategorie toevoegen

en: Add New Page
nl: Nieuwe pagina toevoegen

en: Add New Post
nl: Nieuw bericht toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add Subtitles
nl: Subtitels toevoegen

en: Add Video Source
nl: Videobron toevoegen

en: Add a Menu
nl: Menu toevoegen

en: Add a Widget
nl: Widget toevoegen

en: Add a custom menu to your sidebar.
nl: Aangepast menu aan sidebar toevoegen.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
nl: Voeg alternatieve bronnen toe voor betere HTML5-ondersteuning:

en: Add new header image
nl: Nieuwe header afbeelding toevoegen

en: Add new image
nl: Nieuwe afbeelding toevoegen

en: Add or remove menu items
nl: Menu-items toevoegen of verwijderen

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add to Audio Playlist
nl: Aan audio-afspeellijst toevoegen

en: Add to Dictionary
nl: Aan woordenboek toevoegen

en: Add to Gallery
nl: Aan de galerij toevoegen

en: Add to Menu
nl: Aan menu toevoegen

en: Add to Video Playlist
nl: Toevoegen aan video-afspeellijst

en: Add to audio playlist
nl: Aan audio-afspeellijst toevoegen

en: Add to gallery
nl: Aan galerij toevoegen

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
nl: Aan menu toevoegen: %1$s (%2$s)

en: Add to video playlist
nl: Toevoegen aan video-afspeellijst

en: Additional items found: %d
nl: Aanvullende items gevonden: %d

en: Additional shortcuts,
nl: Extra sneltoesten

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde instellingen

en: Align
nl: Uitlijnen

en: Align center
nl: Gecentreerd uitlijnen

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All Categories
nl: Alle categorie&#235;n

en: All Link Categories
nl: Alle linkcategorie&#235;n

en: All Pages
nl: Alle pagina&#39;s

en: All Posts
nl: Alle berichten

en: All Tags
nl: Alle tags

en: All dates
nl: Alle datums

en: All media items
nl: Alle mediabestanden

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles
nl: Sta link notificaties van andere blogs toe (pingbacks en trackbacks) op nieuwe artikelen

en: Allow new users to sign up
nl: Registratie nieuwe gebruikers toestaan

en: Allow people to post comments on new articles
nl: Sta toe dat bezoekers kunnen reageren op nieuwe artikelen

en: Allow search engines to index this site.
nl: Zoekmachines toestaan deze site te indexeren.

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Already Installed
nl: Reeds ge&#239;nstalleerd

en: Alt Text
nl: Alt-tekst

en: Alternative Text
nl: Alternatieve tekst

en: Alternative source
nl: Alternatieve bron

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
nl: Onduidelijke term gebruikt in een hi&#235;rarchische taxonomie. Graag een term-ID gebruiken.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
nl: Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed uit de lucht is. Probeer later opnieuw.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van jou op deze site. Ga terug naar de <a href="%s">startpagina</a>.

en: An error occurred during the activation
nl: Er is een fout opgetreden bij de activering

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nl: Fout opgetreden bij het uploaden. Probeer later nog eens.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden. Er kan iets mis zijn met WordPress.org of de serverconfiguratie. Als dit probleem blijft bestaan vraag dan in het <a href="http://nl.forums.wordpress.org/">forum</a> om hulp.

en: An unidentified error has occurred.
nl: Er is een onge&iuml;dentificeerde fout opgetreden.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Apply
nl: Uitvoeren

en: Approve and Reply
nl: Goedkeuren en beantwoorden

en: Approve it: %s
nl: Toelaten: %s

en: Apr_April_abbreviation
nl: apr

en: April
nl: april

en: Arbitrary text or HTML.
nl: Willekeurige tekst of HTML.

en: Archives
nl: Archief

en: Archives: %s
nl: Archieven: %s

en: Are you lost?
nl: Ben je de weg kwijt?

en: Are you sure you want to do this?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: Are you sure you want to edit this comment?
    The changes you made will be lost.
nl: Weet je zeker dat je deze reactie wilt bewerken?
    De gemaakte wijzigingen zullen verloren gaan.

en: Are you sure you want to install this plugin?
nl: Weet je zeker dat je deze plugin wilt installeren?

en: Artist
nl: Artiest

en: As a browser icon
nl: Als een browser icoon

en: As an app icon
nl: Zoals een app icoon

en: Attachment Details
nl: Bijlagedetails

en: Attachment Display Settings
nl: Weergave-instellingen bijlagen

en: Attachment Page
nl: Bijlagepagina

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
nl: Geprobeerd om de afbeeldingskwaliteit buiten het bereik [1 tot 100] te zetten.

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
nl: Poging gedaan om een shortcode te verwerken zonder dat er een geldige callback was: %s

en: Audio Details
nl: Audiodetails

en: Aug_August_abbreviation
nl: aug

en: August
nl: augustus

en: Author
nl: Auteur

en: Author is %s
nl: Auteur is %s

en: Author: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
nl: Auteur: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Automatically add new top-level pages to this menu
nl: Automatisch hoofd niveau pagin&#39;s aan dit menu toevoegen

en: Automatically add paragraphs
nl: Automatisch alinea's toevoegen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Back
nl: Terug

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Attachment
nl: Achtergrondbijlage

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Position
nl: Achtergrondpositie

en: Background Repeat
nl: Achtergrond herhalen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Bitrate Mode
nl: Bitratemodus

en: Bold
nl: Vet

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Border
nl: Rand

en: Border color
nl: Randkleur

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
nl: Tijdelijk niet beschikbaar vanwege gepland onderhoud. Probeer het over enkele minuten nog een keer.

en: Bulk Select
nl: Massaselectie

en: Bulleted list
nl: Opsommingslijst

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
nl: Voordat je kunt starten met je nieuwe gebruikersnaam, <strong>moet je deze eerst activeren</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
nl: Voordat je met je website kunt starten, <strong>moet deze eerst worden geactiveerd</strong>.

en: By %s
nl: Door %s

en: By: %s
nl: Door: %s

en: CSS Classes
nl: CSS classes

en: Calendar
nl: Kalender

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Edit
nl: Bewerken annuleren

en: Cancel Selection
nl: Selectie annuleren

[ctx: Cancel reordering menu items in Customizer]
en: Done
nl: Klaar

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
nl: Klaar

en: Cancel reply
nl: Reactie annuleren

en: Cannot create a revision of a revision
nl: Kan geen revisie van een revisie aanmaken

en: Cannot create a user with an empty login name.
nl: Niet mogelijk om een gebruiker zonder gebruikersnaam aan te maken.

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Caption this image&hellip;
nl: Plaats een onderschrift&hellip;

en: Captions/Subtitles
nl: Ondertitels

en: Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Category: %s
nl: Categorie: %s

en: Cell padding
nl: Celuitvulling

en: Cell spacing
nl: Celspatie

en: Cell type
nl: Celtype

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Change File
nl: Bestand wijzigen

en: Change Image
nl: Afbeelding wijzigen

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Vals aan het spelen?

en: Check Spelling
nl: Spelling controleren

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
nl: Controleer de prullenbak of spam map van je e-mailprogramma. Soms komen e-mails per ongeluk daar terecht.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Controleer je e-mail voor de bevestigingslink.

en: Check your e-mail for your new password.
nl: Controleer je e-mail voor je nieuwe wachtwoord.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
nl: Controleer je inbox op <strong>%s</strong> en klik op de link die we hebben gestuurd.

en: Choose File
nl: Bestand kiezen

en: Choose Image
nl: Afbeelding kiezen

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte tags

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear Results
nl: Resultaten opschonen

en: Clear formatting
nl: Opmaak verwijderen

en: Click here to cancel reply.
nl: Klik hier om je antwoord te annuleren.

en: Close
nl: Sluiten

en: Close all open tags
nl: Alle open tags sluiten

en: Close blockquote tag
nl: Blockquote-tag sluiten

en: Close bold tag
nl: Vet-tag sluiten

en: Close bulleted list tag
nl: Lijst met opsommingstekens tag sluiten

en: Close code tag
nl: Sluit code-tag

en: Close deleted text tag
nl: Verwijderde-tekst-tag sluiten

en: Close inserted text tag
nl: Sluit ingevoegde-tekst-tag

en: Close italic tag
nl: Cursief-tag sluiten

en: Close list item tag
nl: Lijsttag sluiten

en: Close media panel
nl: Mediapaneel sluiten

en: Close numbered list tag
nl: Genummerde lijst tag sluiten

en: Close reorder mode
nl: Herschik modus sluiten

en: Close this window.
nl: Dit venster sluiten.

en: Close uploader
nl: Uploader sluiten

en: Collapse Sidebar
nl: Sidebar inklappen

en: Color
nl: Kleur

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column group
nl: Kolomgroep

en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
nl: &#8217;s ,&#8217;n ,&#8217;t

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
nl: over,een,zoals,op,zijn,door,com,voor,hoe,in,is,het,van,op,of,dat,de,dit,naar,was,wat,wanneer,waar,wie,zal,met,www,over

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
nl: 's ,'n ,'t

en: Comment author name and email are required
nl: Naam en e-mailadres zijn verplicht bij het plaatsen van een reactie

en: Comment on %1$s by %2$s
nl: Reactie op %1$s door %2$s

en: Comment: %s
nl: Reactie: %s

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments (RSS)
nl: Reacties (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Reacties <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Comments Feed
nl: Reactiefeed

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nl: Reacties staat uit<span class="screen-reader-text"> voor %s</span>

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
nl: Reacties op %1$s zoeken op %2$s

en: Comments for %s
nl: Reacties voor %s

en: Comments on %s
nl: Reacties op %s

en: Comments on: %s
nl: Reacties op: %s

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
nl: Voorwaardelijke query tags werken niet voordat de query is uitgevoerd. Daarvoor geeft deze altijd false terug.

en: Confirm new password
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
nl: Gefeliciteerd! je nieuwe website, %s is bijna klaar.

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
nl: Verbinding verbroken of de server is bezig. Probeer het later opnieuw.

en: Constrain proportions
nl: Afmetingen beperken

en: Content
nl: Inhoud

en: Content, title, and excerpt are empty.
nl: Inhoud, titel en samenvatting zijn leeg.

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Copy
nl: Kopi&#235;ren

en: Copy table row
nl: Tabelrij kopi&euml;ren

en: Could not calculate resized image dimensions
nl: De afmetingen van de geschaalde afbeelding konden niet worden berekend

en: Could not create site.
nl: Niet mogelijk om website aan te maken.

en: Could not create user
nl: Gebruiker kon niet worden aangemaakt

en: Could not find the specified string.
nl: Kan de opgegeven tekenreeks niet vinden.

en: Could not insert post into the database
nl: Kan het bericht niet aan de database toevoegen

en: Could not insert term into the database
nl: Kan term niet in de database invoegen

en: Could not insert term relationship into the database
nl: Niet mogelijk om relatietype in database in te voegen

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
nl: De vooraf bekeken afbeelding kan niet geladen worden. Herlaad de pagina en probeer opnieuw.

en: Could not open handle for fopen() to %s
nl: Kan geen bestandshandle verkrijgen voor %s

en: Could not read image size
nl: Kan afbeeldingsformaat niet lezen

en: Could not read image size.
nl: Niet mogelijk om afbeeldingsinformatie uit te lezen

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
nl: Niet mogelijk om dit als de thumbnail afbeelding in te stellen. Probeer een andere bijlage.

en: Could not split shared term.
nl: Kon gedeelde term niet splitsen.

en: Could not update comment status
nl: De reactiestatus kan niet bijgewerkt worden

en: Could not update post in the database
nl: Kan het bericht in de database niet bijwerken

en: Could not write file %1$s (%2$s)
nl: Kan bestand  %1$s (%2$s) niet beschrijven

en: Could not write file %s
nl: Bestand %s kan niet opgeslagen worden

en: Create Audio Playlist
nl: Audio-afspeellijst aanmaken

en: Create Gallery
nl: Galerij aanmaken

en: Create Menu
nl: Menu aanmaken

en: Create Site
nl: Site aanmaken

en: Create Video Playlist
nl: Video-afspeellijst aanmaken

en: Create a Configuration File
nl: Configuratiebestand aanmaken

en: Create a new gallery
nl: Een nieuwe galerij aanmaken

en: Create a new playlist
nl: Een nieuwe afspeellijst aanmaken

en: Create a new video playlist
nl: Een nieuwe video afspeellijst aanmaken

en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Crop thumbnail to exact dimensions
nl: Thumbnail bijsnijden naar exacte afmetingen

en: Crop your image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Cropping&hellip;
nl: Bijsnijden&hellip;

en: Crunching&hellip;
nl: Een ogenblik geduld&hellip;

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: Current header
nl: Huidige header

[ctx: Current menu location]
en: (Current: %s)
nl: (Huidige: %s)

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
nl[0]: Er wacht %s reactie op goedkeuring. Ga naar het moderatiescherm:
nl[1]: Er wachten %s reacties op goedkeuring. Ga naar het moderatiescherm:

en: Custom Link
nl: Aangepaste link

en: Custom Links
nl: Aangepaste links

en: Custom Menu
nl: Aangepast menu

en: Custom Size
nl: Aangepaste afmetingen

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Custom color
nl: Aangepaste kleur

en: Customize
nl: Customizer

en: Customizing
nl: Aan het bewerken

en: Customizing &#9656; %s
nl: Aan het bewerken &#9656; %s

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut table row
nl: Tabelrij knippen

en: Database Error
nl: Databasefout

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Day: %s
nl: Dag: %s

en: Dec_December_abbreviation
nl: dec

en: December
nl: december

en: Decrease indent
nl: Inspringen verkleinen

en: Default
nl: Standaard

en: Default shortcuts,
nl: Standaard sneltoetsen,

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Delete column
nl: Kolom verwijderen

en: Delete it: %s
nl: Verwijderen: %s

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Delete row
nl: Rij verwijderen

en: Delete table
nl: Tabel verwijderen

en: Deleted text (strikethrough)
nl: Verwijderde tekst (doorgestreept)

en: Describe this audio file&hellip;
nl: Omschrijf dit audiobestand&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
nl: Omschrijf dit mediabestand&hellip;

en: Describe this video&hellip;
nl: Omschrijf deze video&hellip;

en: Description
nl: Beschrijving

en: Deselect
nl: Deselecteren

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
nl: De doelmap voor het streamen van bestanden bestaat niet of er kan niet naar worden geschreven.

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Dismiss
nl: Verbergen

en: Dismiss Errors
nl: Foutmeldingen negeren

en: Dismiss this notice.
nl: Deze waarschuwing verbergen.

en: Display Header Text
nl: Koptekst weergeven

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Display as dropdown
nl: Als dropdown weergeven

en: Display item author if available?
nl: Itemauteur tonen als deze beschikbaar is?

en: Display item content?
nl: Iteminhoud tonen

en: Display item date?
nl: Itemdatum tonen?

en: Display post date?
nl: Berichtdatum tonen?

en: Distraction-free writing mode
nl: Afleidingsvrije-modus

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
nl: Schakel het %1$s-script niet uit in het beheergedeelte maar gebruik de %2$s-hook om aanpassingen te maken in het thema.

en: Do not pass style tags to wp_add_inline_style().
nl: Geef stijltags niet door aan wp_add_inline_style().

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
nl: Weet je zeker dat je wilt <a href='%s'>uitloggen</a>?

en: Document properties
nl: Documenteigenschappen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Done
nl: Klaar

en: Download File
nl: Bestand downloaden

en: Download Video
nl: Video downloaden

en: Draft
nl: Concept

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Concept <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Concepten <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder media files.
nl: Drag en drop om media bestanden te herschikken.

en: Drag and drop to reorder tracks.
nl: Gebruik drag en drop om de volgorde aan te passen.

en: Drag and drop to reorder videos.
nl: Video's verslepen om te sorteren.

en: Drop files anywhere to upload
nl: Je bestanden hier naartoe slepen

en: Drop files to upload
nl: Sleep bestanden om te uploaden

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
nl: Dubbele reactie ontdekt: het lijkt erop dat je dit al hebt gezegd.

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: E-mail: %s
nl: E-mailadres: %s

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
nl: MISLUKT: De themamap is leeg of bestaat niet. Graag de installatie controleren.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
nl: FOUT: Dit is geen geldig feed-sjabloon.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Audio Playlist
nl: Audio-afspeellijst bewerken

en: Edit Category
nl: Categorie bewerken

en: Edit Gallery
nl: Galerij bewerken

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: Edit Link Category
nl: Linkcategorie bewerken

en: Edit Media
nl: Media bewerken

en: Edit My Profile
nl: Mijn profiel wijzigen

en: Edit Original
nl: Origineel bewerken

en: Edit Page
nl: Pagina bewerken

en: Edit Post
nl: Bericht bewerken

en: Edit Selection
nl: Selectie bewerken

en: Edit Site
nl: Website bewerken

en: Edit Tag
nl: Tag bewerken

en: Edit This
nl: Bewerken

en: Edit Video Playlist
nl: Video-afspeellijst bewerken

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
nl: Menu item bewerken: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
nl: Overige details bewerken

en: Edit next media item
nl: Volgende media-item aanpassen

en: Edit previous media item
nl: Vorige media-item aanpassen

en: Editor menu (when enabled)
nl: Bewerker-menu (als ingeschakeld)

en: Editor toolbar
nl: Bewerker-toolbar

en: Either there are no posts, or something went wrong.
nl: Er zijn geen berichten of er is iets misgegaan.

en: Elements path
nl: Element-pad

en: Email
nl: E-mail

en: Email&nbsp;Address:
nl: E-mailadres:

en: Embed
nl: Insluiten

en: Embed Media Player
nl: Mediaspeler insluiten

en: Embed or Link
nl: Insluiten of linken

en: Empty Term
nl: Lege term

en: Empty filename
nl: Lege bestandsnaam

en: Encoding
nl: Codering

en: Enter a description of the image
nl: Geef een beschrijving voor de afbeelding

en: Enter the RSS feed URL here:
nl: Voer de RSS-feed-URL hier in:

en: Enter the URL
nl: Voer de URL in

en: Enter the URL of the image
nl: Voer de URL van de afbeelding in

en: Enter the destination URL
nl: Geef de URL van de bestemming

en: Enter your new password below.
nl: Voer hieronder je nieuwe wachtwoord in.

en: Enter your password to view comments.
nl: Voer je wachtwoord in om reacties te bekijken.

en: Entries (RSS)
nl: Berichten (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Berichten <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Entries from any RSS or Atom feed.
nl: Berichten van RSS- of Atom-feed.

en: Error establishing a database connection
nl: Fout bij het maken van de databaseconnectie

en: Error while saving the changes.
nl: Fout tijdens het opslaan van de wijzigingen.

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Exclude:
nl: Uitsluiten:

en: Expand Sidebar
nl: Sidebar uitbreiden

en: F j, Y
nl: j F Y

en: F j, Y g:i a
nl: j F Y H:i

en: F_Friday_initial
nl: v

en: Failed to delete the page.
nl: Pagina verwijderen mislukt.

en: Failed to write request to temporary file.
nl: Het is niet gelukt om de aanvraag op te slaan in een tijdelijk bestand.

en: Featured Image
nl: Uitgelichte Afbeelding

en: Feb_February_abbreviation
nl: feb

en: February
nl: februari

en: Feed for all posts filed under %s
nl: Feed voor alle berichten opgeslagen onder %s

en: Feedback
nl: Terugkoppeling

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
nl: Bestand &#8220;%s&#8221; bestaat niet?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
nl: Bestand &#8220;%s&#8221; is geen afbeelding.

en: File canceled.
nl: Bestand geannuleerd.

en: File doesn&#8217;t exist?
nl: Dit bestand bestaat niet?

en: File is not an image.
nl: Bestand is geen afbeelding.

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File size:
nl: Bestandsgrootte:

en: File type:
nl: Bestandstype:

en: Filter by date
nl: Op datum filteren

en: Filter by type
nl: Op type filteren

en: Find and replace
nl: Zoeken en vervangen

en: First Post
nl: Eerste bericht

en: Fixed
nl: Vast

en: Focus shortcuts:
nl: Focus sneltoets:

en: Font Family
nl: Lettertype

en: Font Sizes
nl: Lettergrootte

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
nl: Om een onbekende maar bijzonder irritante reden kan dit bericht niet worden verwijderd.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
nl: Om een onbekende maar bijzonder irritante reden kan dit bericht niet worden bewerkt.

en: Fri
nl: vr

en: Friday
nl: vrijdag

en: Front page
nl: Startpagina

en: Front page displays
nl: Startpagina toont

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Gallery Settings
nl: Galerij-instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
nl: Verkrijg een <em>andere</em> %s website in enkele seconden

en: Get New Password
nl: Nieuw wachtwoord aanmaken

en: Get your own %s account in seconds
nl: Verkrijg je eigen %s account in enkele seconden

en: Gimme a site!
nl: Geef me een site!

en: Give the feed a title (optional):
nl: Geef de RSS-feed een titel (optioneel):

en: Go Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
nl: Hallo Websitebeheerder! Op dit moment heb je &#8220;%s&#8221; registraties toegelaten. Ga naar de <a href="%s">instellingen pagina</a> om de registratie-instellingen te wijzigen of uit te schakelen.

en: Grid View
nl: Rasterweergave

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
nl: Vooraf opgemaakt

en: HTTP error.
nl: HTTP-fout.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
nl: Is het e-mailadres correct ingevoerd? Je hebt het volgende ingevoerd: %s. Is dit niet correct, dan zul je geen e-mail ontvangen.

en: Header Image
nl: Kopafbeelding

en: Header Text Color
nl: Headertekstkleur

en: Header cell
nl: Headercel

en: Heading 1
nl: Koptekst 1

en: Heading 2
nl: Koptekst 2

en: Heading 3
nl: Koptekst 3

en: Heading 4
nl: Koptekst 4

en: Heading 5
nl: Koptekst 5

en: Heading 6
nl: Koptekst 6

en: Height
nl: Hoogte

en: Help
nl: Hulp

en: Hex Value
nl: Hex-waarde

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nl: Hallo ###USERNAME###,
    
    Dit bericht bevestigt dat je e-mail is gewijzigd op ###SITENAME###.
    
    Als je je e-mail niet gewijzigd hebt, neem dan contact op met de sitebeheerder op
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Deze e-mail is verzonden aan ###EMAIL###
    
    Met vriendelijke groet,
    Allen op ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nl: Hallo ###USERNAME###,
    
    Dit bericht bevestigt dat je wachtwoord is gewijzigd op ###SITENAME###.
    
    Als je je wachtwoord niet gewijzigd hebt, neem dan contact op met de sitebeheerder op
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Deze e-mail is verzonden aan ###EMAIL###
    
    Met vriendelijke groet,
    Iedereen op ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide header image
nl: Header afbeelding verbergen

en: Hide image
nl: Verbergen

en: Hide password
nl: Wachtwoord verbergen

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nl: Hint: het wachtwoord moet minimaal twaalf tekens lang zijn. Om het sterker te maken, gebruik hoofd- en kleine letters, nummers en tekens zoals ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Horizontal line
nl: Horizontale lijn

en: Horizontal space
nl: Horizontale ruimte

en: How many items would you like to display?
nl: Hoeveel items wil je tonen?

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
nl: Hallo USERNAME,
    
    Je nieuwe site SITE_NAME is succesvol opgezet op:
    BLOG_URL
    
    Je kunt nu inloggen met het beheerdersaccount met de volgende informatie:
    
    Gebruikersnaam: USERNAME
    Wachtwoord: PASSWORD
    Log hier in: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hopen dat je plezier beleeft met je nieuwe site. Bedankt!
    
    --Het team van SITE_NAME

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
nl: Hallo USERNAME,
    
    Je nieuwe account is aangemaakt.
    
    Je kunt inloggen met de volgende gegevens:
    Gebruikersnaam: USERNAME
    Wachtwoord: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Bedankt!
    
    --Het team van @ SITE_NAME

en: Howdy, %1$s
nl: Hallo, %1$s

en: IO error.
nl: IO-fout.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl: Als dit een vergissing was, kun je deze e-mail negeren en zal er niets gebeuren.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
nl: Indien je de eigenaar van dit netwerk bent, controleer dan of MySQL draait en dat alle tabellen zonder fouten zijn.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
nl: Als je de website niet binnen twee dagen activeert, zul je opnieuw moeten beginnen.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
nl: Als je de gebruikersnaam niet binnen twee dagen activeert, moet je je opnieuw registeren.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
nl: Wanneer je nog geen bericht hebt ontvangen, zijn er een aantal dingen die je kunt doen:

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
nl: Probeer deze optie eens uit te zetten als je tekst wilt kopiëren van Microsoft Word. De editor zal opgemaakte tekst automatisch opschonen na het plakken vanuit Word.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
nl: Als je dit domein niet gaat gebruiken, gun het een nieuwe gebruiker. Nu aan de slag!

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
nl: Wanneer je deze melding nog steeds krijgt, controleer dan of jouw database de volgende tabellen bevat:

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
nl: Indien je site niet vertoond wordt neem dan contact op met de eigenaar van dit netwerk.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Afbeelding <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Afbeeldingen <span class="count">(%s)</span>

en: Image CSS Class
nl: CSS-klasse afbeelding

en: Image Details
nl: Afbeeldingsdetails

en: Image Editor Save Failed
nl: Opslaan afbeelding mislukt

en: Image Title Attribute
nl: Attribuut afbeeldingstitel

en: Image URL
nl: Afbeeldings-URL

en: Image crop failed.
nl: Bijsnijden afbeelding mislukt.

en: Image default align
nl: Standaard uitlijning afbeelding

en: Image default link type
nl: Standaard linktype voor afbeelding

en: Image default size
nl: Standaard afbeeldingsformaat

en: Image description
nl: Beschrijving afbeelding

en: Image flip failed.
nl: Spiegelen afbeelding mislukt.

en: Image resize failed.
nl: Verkleinen afbeelding mislukt.

en: Image rotate failed.
nl: Roteren afbeelding mislukt.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
nl: In <code>%1$s</code>, gebruik de methode <code>%2$s</code>, niet de functie <code>%3$s</code>. Zie %4$s.

en: Incorrect username or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Increase indent
nl: Inspringen vergroten

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
nl: Inline toolbar (als een afbeelding, link of voorbeeld is geselecteerd)

en: Insert Media
nl: Media invoegen

en: Insert Page Break tag
nl: Pagina-afbreektag invoegen

en: Insert Read More tag
nl: Lees-meer-tag invoegen

en: Insert audio playlist
nl: Audio-afspeellijst invoegen

en: Insert column after
nl: Kolom rechts invoegen

en: Insert column before
nl: Kolom links invoegen

en: Insert date/time
nl: Datum/tijd invoegen

en: Insert from URL
nl: Invoegen via URL

en: Insert gallery
nl: Galerij invoegen

en: Insert image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert into page
nl: In pagina invoegen

en: Insert into post
nl: Invoegen in bericht

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Insert row after
nl: Rij onder invoegen

en: Insert row before
nl: Rij boven invoegen

en: Insert table
nl: Tabel invoegen

en: Insert video
nl: Video toevoegen

en: Insert video playlist
nl: Video-afspeellijst invoegen

en: Insert/edit image
nl: Afbeelding invoegen/bewerken

en: Insert/edit link
nl: Link invoegen/bewerken

en: Insert/edit video
nl: Video invoegen/bewerken

en: Inserted text
nl: Ingevoegde tekst

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
nl: Onvoldoende argumenten gebruikt in deze XML-RPC-methode.

en: Invalid Taxonomy
nl: Ongeldige taxonomie

en: Invalid activation key.
nl: Ongeldige activatiesleutel.

en: Invalid attachment ID.
nl: Ongeldig bijlage-ID.

en: Invalid author ID.
nl: Ongeldig auteurs-ID.

en: Invalid comment ID.
nl: Ongeldig reactie-ID.

en: Invalid comment status.
nl: Ongeldige reactiestatus.

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Invalid key
nl: Ongeldige sleutel

en: Invalid menu ID.
nl: Ongeldig menu-ID

en: Invalid object ID
nl: Ongeldig object-ID

en: Invalid post ID.
nl: Ongeldig bericht-ID.

en: Invalid post format
nl: Ongeldig berichttype

en: Invalid post type
nl: Ongeldig berichttype

en: Invalid post.
nl: Ongeldig bericht.

en: Invalid taxonomy
nl: Ongeldige taxonomie

en: Invalid term ID
nl: Term-ID ongeldig

en: Invalid user ID.
nl: Ongeldig gebruikers-ID.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
nl: Ongeldige waarde %1$s voor %2$s. Verwachte waarde moet liggen tussen %3$s en %4$s.

en: Is there no link to us?
nl: Is er geen link naar ons?

en: Italic
nl: Cursief

en: Jabber / Google Talk
nl: Jabber / Google Talk:

en: Jan_January_abbreviation
nl: jan

en: January
nl: januari

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
nl: Deze functie werkt alleen als JavaScript is ingeschakeld.

en: Jul_July_abbreviation
nl: jul

en: July
nl: juli

en: Jun_June_abbreviation
nl: jun

en: June
nl: juni

en: Just a username, please.
nl: Gewoon een gebruikersnaam.

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Keyboard Shortcuts
nl: Toetscombinaties

en: Keywords
nl: Zoekwoorden

en: Large
nl: Groot

en: Large size image height
nl: Hoogte grote afbeelding

en: Large size image width
nl: Breedte grote afbeeldingen

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Last updated: %s
nl: Laatste update: %s

en: Leave a Comment
nl: Geef een reactie

en: Leave a Reply
nl: Geef een reactie

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter bij %s

en: Leave a comment
nl: Geef een reactie

en: Left
nl: Links

en: Length:
nl: Lengte:

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
nl: Regels en alinea&#8217;s hebben automatische terugloop, het e-mailadres wordt nooit getoond, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> toegelaten: <code>%s</code>

en: Link CSS Class
nl: CSS-klasse link

en: Link Categories
nl: Categorie&#235;n

en: Link Category
nl: Linkcategorie

en: Link ID
nl: Link-ID

en: Link Rel
nl: Linkrelatie

en: Link Relationship (XFN)
nl: Link relatie (XFN)

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Link Text
nl: Link tekst

en: Link To
nl: Link naar

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
nl: Anker

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
nl: Ankers

en: Link rating
nl: Linkwaardering

en: Link title
nl: Linktitel

en: Link to Attachment Page
nl: Link naar bijlagepagina

en: Link to Media File
nl: Link naar mediabestand

en: Links for %s
nl: Links voor %s

[ctx: Links widget]
en: Random
nl: Willekeurig

en: List View
nl: Lijstweergave

en: List item
nl: Lijst item

en: Live Preview
nl: Live voorbeeld

en: Loading ...
nl: Laden ...

en: Loading more results... please wait.
nl: Meer resultaten laden... Even geduld.

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in to Reply
nl: Log in om te reageren

en: Log in to leave a Comment
nl: Inloggen om een reactie te geven

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out &raquo;
nl: Uitloggen &raquo;

en: Log out of this account
nl: Dit account uitloggen

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Dit account uitloggen">Uitloggen &raquo;</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Dit account uitloggen">Uitloggen?</a>

en: Login Address (URL)
nl: Inlogadres (URL)

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
nl: Inlog-, RSS-, &amp; WordPress.org-links.

en: Loop
nl: Lus

en: Lost Password
nl: Wachtwoord kwijt

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: M_Monday_initial
nl: m

en: Mail (will not be published)
nl: E-mail (wordt niet getoond)

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Manage Audio
nl: Audio beheren

en: Manage Comments
nl: Reacties beheren

en: Manage Images
nl: Afbeeldingen beheren

en: Manage Video
nl: Video beheren

en: Manual Offsets
nl: Handmatige compensatie

en: Mar_March_abbreviation
nl: mrt

en: March
nl: maart

en: Match case
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Maximum upload file size: %s.
nl: Maximale bestandsgrootte van upload: %s.

en: May
nl: mei

en: May_May_abbreviation
nl: mei

en: Media File
nl: Mediabestand

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Medium size image height
nl: Hoogte gemiddelde afbeelding

en: Medium size image width
nl: Breedte gemiddelde afbeelding

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl: Het geheugen is overschreden. Probeer opnieuw met een kleiner bestand.

en: Menu Locations
nl: Menu locaties

en: Menu Name
nl: Menunaam

en: Menu created
nl: Menu aangemaakt

en: Menu deleted
nl: Menu verwijderd

en: Menu item added
nl: Menu-item toegevoegd

en: Menu item deleted
nl: Menu-item verwijderd

en: Menu item is now a sub-item
nl: Menu item is nu een sub-item

en: Menu item moved down
nl: Menu item omlaag verplaatst

en: Menu item moved out of submenu
nl: Menu item uit submenu verplaatst

en: Menu item moved up
nl: Menu item omhoog verplaatst

en: Menu locations
nl: Menu locaties

en: Menu options
nl: Menu opties

en: Menus
nl: Menu&#39;s

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget.
nl: Menu&#39;s kunnen getoond worden op locaties gedefinieerd door je thema of in <a href="%s">widget gebieden</a> door het toevoegen van een &#8220;aangepast menu&#8221; widget.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
nl: Menu&#39;s kunnen getoond worden op locaties gedefinieerd door je thema.

en: Merge table cells
nl: Tabelcellen samenvoegen

en: Middle
nl: Midden

en: Missing Attachment
nl: Ontbrekende bijlage

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
nl: (naamloos)

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
nl: Missie geslaagd. Bericht <strong>%s</strong> verwijderd.

en: Mon
nl: ma

en: Monday
nl: maandag

en: Month: %s
nl: Maand: %s

en: Move down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Move down one
nl: Verplaats &#233;&#233;n omlaag

en: Move one level down
nl: Een niveau omlaag verplaatsen

en: Move one level up
nl: Een niveau omhoog verplaatsen

en: Move out from under %s
nl: Verplaats van onder %s vandaan

en: Move to another area&hellip;
nl: Naar ander gebied verplaatsen&hellip;

en: Move to the top
nl: Verplaats naar bovenkant

en: Move under %s
nl: Verplaatst onder %s

en: Move up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move up one
nl: E&#233;n naar boven plaatsen

[ctx: Move widget]
en: Move
nl: Verplaatsen

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
nl: alles

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
nl: geen

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
nl: gebruiker

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
nl: Het moeten minstens 4 karakters zijn, alleen letters en cijfers. Het kan niet veranderd worden, dus wees voorzichtig!

en: Mute
nl: Afbreken

en: Mute Toggle
nl: Geluid aan-/uitzetten

en: My Sites
nl: Mijn sites

en: Name
nl: Naam

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
nl: Naam

en: Navigation Label
nl: Navigatielabel

en: Navigation Menu
nl: Navigatiemenu

en: Navigation Menu Item
nl: Navigatiemenu-item

en: Navigation Menu Items
nl: Navigatiemenu-items

en: Navigation Menus
nl: Navigatiemenu&#39;s

en: Need more help? <a href='https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
nl: Meer hulp nodig? <a href='https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>Geen probleem</a>.

en: Network Admin
nl: Netwerkbeheer

en: Network Admin: %s
nl: Netwerkbeheer: %s

en: New %1$s Site: %2$s
nl: Nieuw %1$s website: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
nl: Nieuwe %1$s gebruiker: %2$s

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorienaam

en: New Link Category Name
nl: Nieuwe linkcategorienaam

en: New Page
nl: Nieuwe pagina

en: New Post
nl: Nieuw bericht

en: New Site Registration: %s
nl: Nieuwe website registratie: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
nl: Nieuwe website %1$s
    URL: %2$s
    Extern IP-adres: %3$s
    
    Deze meldingen uitschakelen: %4$s

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tagnaam

en: New User Registration: %s
nl: Nieuwe gebruikersregistratie: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
nl: Nieuwe gebruiker: %1$s
    Extern IP-adres: %2$s
    
    Deze meldingen uitschakelen: %3$s

en: New comment on your post "%s"
nl: Nieuwe reactie op je bericht "%s"

en: New document
nl: Nieuw document

en: New menu name
nl: Nieuwe menunaam

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New pingback on your post "%s"
nl: Nieuwe pingback op bericht "%s"

en: New trackback on your post "%s"
nl: Nieuwe trackback op je bericht "%s"

en: New user registration on your site %s:
nl: Nieuwe gebruiker geregistreerd op de site %s:

en: Newer Comments &raquo;
nl: Nieuwere reacties &raquo;

en: Newer posts
nl: Nieuwere berichten

en: Next
nl: Volgende

en: Next &gt;
nl: Volgende &gt;

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Next Page &raquo;
nl: Volgende pagina &raquo;

en: Next Post
nl: Volgend bericht

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: No
nl: Nee

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
nl: Geen %1$s ingesteld voor de argumenten array voor de "%2$s" sidebar. "%3$s" als standaard ingesteld. De %1$s naar "%3$s" handmatig instellen om deze melding te verbergen en de bestaande inhoud van de sidebar te behouden.

en: No Comments
nl: Geen reacties

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
nl: Geen reacties<span class="screen-reader-text"> op %s</span>

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: No alignment
nl: Geen uitlijning

en: No categories
nl: Geen categorie&#235;n

en: No categories found.
nl: Geen categorieën gevonden.

en: No color
nl: Geen kleur

en: No comments yet.
nl: Nog geen reacties

en: No editor could be selected.
nl: Niet mogelijk om editor te selecteren.

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No image selected
nl: Geen afbeelding geselecteerd

en: No image set
nl: Geen afbeelding ingesteld

en: No items
nl: Geen items

en: No items found.
nl: Niets gevonden.

en: No media attachments found.
nl: Geen mediabijlages gevonden.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
nl: Er zijn nog geen menu&#39;s aangemaakt. <a href="%s">Maak er &#233;&#233;n aan</a>.

en: No more comments found.
nl: Geen reacties meer gevonden.

en: No pages found in Trash.
nl: Geen pagina&#39;s gevonden in de prullenbak.

en: No pages found.
nl: Geen pagina&#39;s gevonden.

en: No posts found in Trash.
nl: Geen berichten gevonden in de prullenbak.

en: No posts found.
nl: Geen berichten gevonden.

en: No results found.
nl: Niets gevonden.

en: No search term specified. Showing recent items.
nl: Geen zoektekst gespecificeerd. Recente berichten worden getoond.

en: No tags
nl: Geen tags

en: No tags found.
nl: Geen tags gevonden.

en: Nonbreaking space
nl: Vaste spatie

en: None
nl: Geen

en: Nov_November_abbreviation
nl: nov

en: November
nl: november

en: Number of comments to show:
nl: Aantal te tonen reacties:

en: Number of items found: %d
nl: Aantal gevonden items: %d

en: Number of links to show:
nl: Hoeveelheid links om te tonen:

en: Number of posts to show:
nl: Aantal te tonen berichten:

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Oct_October_abbreviation
nl: okt

en: October
nl: oktober

en: Older posts
nl: Oudere berichten

en: Once Daily
nl: Eenmaal per dag

en: Once Hourly
nl: Eenmaal per uur

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
nl: E&#233;n of meer databasetabellen zijn niet beschikbaar. De database moet waarschijnlijk worden <a href="%s">gerepareerd</a>.

en: One response to %s
nl: Eén reactie op %s

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
nl: Alleen een statische klassemethode of -functie kan gebruikt worden in een de&#239;nstallatie-hook.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
nl: Alleen kleine letters (a-z) en cijfers zijn toegestaan.

en: Oops: %s
nl: Oeps: %s

en: Open link in a new tab
nl: Open link in een nieuw tabblad

en: Open link in a new window/tab
nl: Open link in een nieuw venster/tab

en: Or link to existing content
nl: Of link naar bestaand bericht of pagina

en: Original: %s
nl: Origineel: %s

en: Out from under %s
nl: Weg van onder %s vandaan

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page ID
nl: Pagina-ID

en: Page IDs, separated by commas.
nl: Pagina-ID&#39;s , gescheiden door komma&#39;s.

en: Page break
nl: Paginascheiding

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page order
nl: Paginavolgorde

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Pages
nl: Pagina&#39;s

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Paragraph
nl: Alinea

en: Parent Category
nl: Hoofdcategorie

en: Parent Category:
nl: Hoofdcategorie:

en: Parent Page:
nl: Hoofdpagina:

en: Parent term does not exist.
nl: Hoofdterminologie bestaat niet.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
nl: Een heel getal van berichten opgeven wordt afgeraden. Geef in plaats daarvan een reeks van argumenten op.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Lost and Changed for user: %s
nl: Wachtwoord kwijt en gewijzigd voor gebruiker: %s

en: Password Lost and Found
nl: Wachtwoord kwijt en gevonden

en: Password Protected
nl: Beschermd met wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Password reset is not allowed for this user
nl: Wachtwoordreset is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste as text
nl: Plakken als tekst

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
nl: Plakken gebeurt in platte tekst. Inhoud wordt als platte tekst ingevoegd tot je deze functie uitschakelt.

en: Paste table row after
nl: Tabelrij onder plakken

en: Paste table row before
nl: Tabelrij boven plakken

en: Paste your embed code below:
nl: Plak je insluitcode hieronder:

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
nl: Wachtend op review

en: Pingback excerpt:
nl: Pingback samenvatting:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
nl: Pingback van %1$s to %2$s geregistreerd.

en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauzeren

en: Playlist Settings
nl: Afspeellijstinstellingen

en: Please enter a site name.
nl: Voer een websitenaam in.

en: Please enter a site title.
nl: Graag een websitetitel invoeren.

en: Please enter a username.
nl: Voer een gebruikersnaam in.

en: Please enter a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl: Je gebruikersnaam of e-mailadres invoeren. Je ontvangt per e-mail een link waarmee je een nieuw wachtwoord kunt aanmaken.

en: Please include a %1$s template in your theme.
nl: Een %1$s-template toe aan je thema toevoegen.

en: Please log in again.
nl: Opnieuw inloggen alsjeblieft.

en: Please see <a href="https://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
nl: Bezoek de <a href="https://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a>-pagina voor meer informatie.

en: Please try again.
nl: Opnieuw proberen.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nl: Probeer dit bestand te uploaden met de %1$sbrowser uploader%2$s.

en: Plugin Information:
nl: Plugin-informatie:

en: Plugin updates may not complete if you navigate away from this page.
nl: Het bijwerken van plugins wordt wellicht niet afgerond wanneer je weg navigeert van deze pagina.

en: Popular Tags
nl: Populaire tags

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
nl: Mogelijke oorzaak: je host heeft misschien de functie mail() uitgeschakeld.

en: Post Comment
nl: Reactie plaatsen

en: Post Thumbnail
nl: Berichtthumbnail

en: Post Type
nl: Berichttype

[ctx: Post format]
en: Gallery
nl: Galerij

[ctx: Post format]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: Post format]
en: Standard
nl: Standaard

en: Post navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
nl: Namen van bericht typen moeten tussen de 1 en 20 tekens zijn.

en: Poster
nl: Schrijver

en: Poster Image
nl: Posterafbeelding

en: Posts by %s
nl: Berichten van %s

en: Posts navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Posts page
nl: Berichtenpagina

en: Powered by WordPress
nl: Mogelijk gemaakt door WordPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
nl: Mogelijk gemaakt door WordPress.

en: Press return or enter to open
nl: Druk op return of enter om te openen

en: Press return or enter to open this panel
nl: Druk op return of enter om dit paneel te openen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview as a browser icon
nl: Voorbeeld zoals een browser icoon

en: Preview as an app icon
nl: Voorbeeld zoals een app icoon

en: Previewing theme
nl: Voorvertoning thema

en: Previous Post
nl: Vorig bericht

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Print
nl: Afdrukken

en: Private
nl: Priv&#233;

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Priv&#233; <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Priv&#233; <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
nl: Priv&#233;: %s

en: Privately Published
nl: Gepubliceerd als priv&#233;

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
nl: Beveiligde reacties: geef je wachtwoord om de reacties te bekijken.

en: Protected: %s
nl: Beveiligd: %s

en: Public
nl: Openbaar

en: Public, Sticky
nl: Openbaar, sticky

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish on:
nl: Publiceren op:

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gepubliceerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gepubliceerd <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
nl: Gepubliceerd op:

en: RSS Error: %s
nl: RSS-fout: %s

en: Random Order
nl: Willekeurige volgorde

en: Randomize suggested headers
nl: Aangeraden headers willekeurig weergeven

en: Randomize uploaded headers
nl: Geüploade headers willekeurig weergeven

en: Randomizing suggested headers
nl: Aangeraden headers willekeurig weergeven

en: Randomizing uploaded headers
nl: Geüploade headers willekeurig weergeven

en: Read more...
nl: Meer lezen...

en: Read the <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
nl: Lees de <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug-rapport</a> pagina (Engels). Enkele van de richtlijnen kunnen je helpen uit te vinden wat er is misgegaan.

en: Recent Comments
nl: Recente reacties

en: Recent Posts
nl: Meest recente berichten

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Register
nl: Registreren

en: Register For This Site
nl: Registreer je voor deze site

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Registration complete. Please check your e-mail.
nl: Registratie afgerond. Controleer je e-mail.

en: Registration confirmation will be e-mailed to you.
nl: Registratiebevestiging zal via e-mail worden verzonden.

en: Registration has been disabled.
nl: Registraties zijn uitgeschakeld.

en: Remember Me
nl: Gegevens onthouden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove From Bulk Edit
nl: Verwijderen uit bulkbewerking

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
nl: Menu item verwijderen: %1$s (%2$s)

en: Remove audio source
nl: Audiobron verwijderen

en: Remove featured image
nl: Uitgelichte afbeelding verwijderen

en: Remove image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Remove link
nl: Link verwijderen

en: Remove poster image
nl: Poster afbeelding verwijderen

en: Remove video source
nl: Videobron verwijderen

en: Reorder menu items
nl: Menu-items opnieuw rangschikken

[ctx: Reorder menu items in Customizer]
en: Reorder
nl: Herschikken

en: Reorder mode closed
nl: Herschik modus uitgeschakeld

en: Reorder mode enabled
nl: Herschik modus ingeschakeld

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
nl: Volgorde aanpassen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace Audio
nl: Audio vervangen

en: Replace Image
nl: Afbeelding vervangen

en: Replace Video
nl: Video vervangen

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Reply to %s
nl: Antwoord op %s

en: Required fields are marked %s
nl: Verplichte velden zijn gemarkeerd met %s

en: Reset Password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Restore last draft
nl: Laatste concept terugzetten

en: Reverse order
nl: Volgorde omkeren

en: Revision
nl: Revisies

en: Revisions
nl: Revisies

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help
nl: Verrijkt tekstgebied. Klik Alt-Shift-H voor hulp

en: Right
nl: Rechts

en: Row
nl: Rij

en: Row group
nl: Rijgroep

en: Row type
nl: Rijtype

en: Rows
nl: Rijen

en: S_Saturday_initial
nl: z

en: S_Sunday_initial
nl: z

en: Sat
nl: za

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save &amp; Activate
nl: Opslaan &amp; activeren

en: Save &amp; Publish
nl: Opslaan &amp; publiceren

en: Save Draft
nl: Opslaan als concept

en: Save and preview changes before publishing them.
nl: Wijzigingen opslaan en bekijken voor het publiceren.

en: Save as Pending
nl: Opslaan als wachtend

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saved.
nl: Opgeslagen.

en: Saving Draft&#8230;
nl: Concept bewaren&#8230;

en: Saving...
nl: Opslaan&#8230;

en: Say It!
nl: Vertel!

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Schedule for:
nl: Ingepland voor:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gepland <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gepland <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
nl: Scripts en styles zouden niet geregistreerd of geladen mogen worden voor de %1$s, %2$s, of %3$s hooks.

en: Scroll
nl: Bladeren

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Categories
nl: Categorie&euml;n zoeken

en: Search Link Categories
nl: Linkcategorie&#235;n zoeken

en: Search Media
nl: Media zoeken

en: Search Menu Items
nl: Menu-items doorzoeken

en: Search Pages
nl: Pagina&#39;s zoeken

en: Search Posts
nl: Berichten zoeken

en: Search Results %1$s %2$s
nl: Zoekresultaten %1$s %2$s

en: Search Tags
nl: Tags zoeken

en: Search Widgets
nl: Widgets zoeken

en: Search installed themes...
nl: Zoek geïnstalleerde thema's...

en: Search menu items&hellip;
nl: Menu-items zoeken&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
nl: Zoek, of gebruik de pijltjestoetsen omhoog en omlaag om een item te selecteren.

[ctx: Search widget]
en: Search
nl: Zoeken

en: Search widgets&hellip;
nl: Widgets zoeken&hellip;

en: Security error.
nl: Beveiligingsfout.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select Category
nl: Categorie selecteren

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Select Day
nl: Dag selecteren

en: Select File
nl: Selecteren

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: Select Link Category:
nl: Linkcategorie selecteren:

en: Select Menu:
nl: Menu selecteren:

en: Select Month
nl: Maand selecteren

en: Select Post
nl: Bericht selecteren

en: Select Poster Image
nl: Posterafbeelding selecteren

en: Select Week
nl: Week selecteren

en: Select Year
nl: Jaar selecteren

en: Select a city
nl: Een plaats selecteren

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select an area to move this widget into:
nl: Een plek selecteren voor deze widget:

en: Select and Crop
nl: Selecteren en bijsnijden

en: Sep_September_abbreviation
nl: sep

en: Separate tags with commas
nl: Meerdere tags scheiden met komma&#39;s

en: September
nl: september

en: Session expired
nl: Sessie verlopen

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
nl: Sessie verlopen. Graag opnieuw inloggen. Je wordt niet weggestuurd vanaf de huidige pagina.

en: Set featured image
nl: Uitgelichte afbeelding instellen

en: Set image
nl: Afbeelding instellen

en: Shift-click to edit this widget.
nl: Shift-klik om deze widget te bewerken.

en: Shortlink
nl: Verkorte link

en: Show
nl: Tonen

en: Show Artist Name in Tracklist
nl: Artiest weergeven in afspeellijst

en: Show Images
nl: Afbeeldingen weergeven

en: Show Link Description
nl: Linkbeschrijving tonen

en: Show Link Image
nl: Afbeeldingslink tonen

en: Show Link Name
nl: Linknaam tonen

en: Show Link Rating
nl: Linkwaardering tonen

en: Show Tracklist
nl: Afspeellijst weergeven

en: Show Video List
nl: Videolijst tonen

en: Show advanced menu properties
nl: Geavanceerde menu eigenschappen tonen

en: Show hierarchy
nl: Hi&euml;rarchie tonen

en: Show invisible characters
nl: Onzichtbare karakters weergeven

en: Show more comments
nl: Meer reacties tonen

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: Show post counts
nl: Berichtaantal tonen

en: Sidebar %d
nl: Zijbalk %d

en: Signup
nl: Registreren

en: Site Address (URL)
nl: Siteadres (URL)

en: Site Admin
nl: Sitebeheer

en: Site Domain:
nl: Sitedomein:

en: Site Icon
nl: Favicon

en: Site Identity
nl: Site identiteit

en: Site Name:
nl: Sitenaam:

en: Site Preview
nl: Site voorbeeld

en: Site Tagline
nl: Beschrijving site

en: Site Title
nl: Websitetitel

en: Site Title:
nl: Sitetitel:

en: Site name must be at least 4 characters.
nl: Website-naam moet minimaal 4 tekens zijn.

en: Site registration has been disabled.
nl: Website-registratie is uitgeschakeld.

en: Sites you are already a member of:
nl: Websites waar je al deelnemer van bent:

en: Size
nl: Afmeting

en: Skip Cropping
nl: Bijsnijden overslaan

en: Skip to toolbar
nl: Spring naar de toolbar

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
nl: Rustig aan vriend, je hoeft je mail niet zo vaak te controleren!

en: Software Name
nl: Softwarenaam

en: Software Version
nl: Softwareversie

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nl: Iemand heeft verzocht om het wachtwoord van het volgende account opnieuw in te stellen:

en: Sorry, comments are closed for this item.
nl: Je kunt niet meer reageren, de reacties zijn gesloten.

en: Sorry, deleting the term failed.
nl: Verwijderen van de term is mislukt.

en: Sorry, editing the term failed.
nl: Het wijzigen van deze term is niet gelukt.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
nl: Op dit moment zijn nieuwe registraties niet toegestaan.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
nl: Geen berichten gevonden die overeenkomen met je criteria.

en: Sorry, no such page.
nl: Deze pagina bestaat niet.

en: Sorry, no such post.
nl: Bericht bestaat niet.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
nl: Een van de geselecteerde taxonomie&#235;n wordt niet ondersteund voor dit berichttype.

en: Sorry, revisions are disabled.
nl: Revisies zijn uitgeschakeld.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
nl: Websitenamen mogen geen &#8220;_&#8221; karakters bevatten!

en: Sorry, site names must have letters too!
nl: Sitenamen moeten ook letters bevatten!

en: Sorry, that email address is already used!
nl: Dit e-mailadres is al in gebruik!

en: Sorry, that email address is not allowed!
nl: Dit e-mailadres is niet toegestaan!

en: Sorry, that file cannot be edited.
nl: Het bewerken van dit bestand is niet mogelijk.

en: Sorry, that site already exists!
nl: Deze website bestaat al!

en: Sorry, that site is reserved!
nl: Deze website is gereserveerd!

en: Sorry, that username already exists!
nl: Deze gebruikersnaam bestaat al!

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
nl: De reactie kan niet worden bewerkt. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
nl: De reactiemogelijkheid voor dit bericht is gesloten.

en: Sorry, the new category failed.
nl: De nieuwe categorie is mislukt.

en: Sorry, the user cannot be updated.
nl: Deze gebruiker kan niet worden bijgewerkt.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
nl: Gebruikersnamen met het karakter &#8220;_&#8221; zijn niet toegestaan!

en: Sorry, usernames must have letters too!
nl: Gebruikersnamen moeten ook letters bevatten!

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
nl: Je hebt geen rechten om een term toe te voegen aan een van de opgegeven taxonomie&#235;n.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
nl: Je hebt geen rechten om een term toe te voegen aan &#233;&#233;n van de opgegeven taxonomie&#235;n.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
nl: Je hebt geen rechten om een beveiligde pagina te maken voor dit berichttype

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
nl: Je hebt geen rechten om privéberichten te maken met dit berichttype

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
nl: Je hebt geen rechten om berichten van dit berichttype te wijzigen.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
nl: Je hebt geen rechten om berichten te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
nl: Je hebt geen rechten om dit type bericht te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
nl: Je hebt geen rechten om berichten op deze site te plaatsen.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten te publiceren op deze site.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
nl: Je hebt geen rechten om dit type berichten te publiceren.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
nl: Je hebt geen rechten om berichten op deze site te publiceren.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht sticky te maken.

en: Sorry, you can not edit this post.
nl: Je kunt dit bericht niet bewerken.

en: Sorry, you cannot edit comments.
nl: Je kunt geen reacties bewerken.

en: Sorry, you cannot edit pages.
nl: Je kunt geen pagina&#039;s bewerken.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
nl: Je kunt geen berichten bewerken op deze site.

en: Sorry, you cannot edit this page.
nl: Je kunt deze pagina niet bewerken.

en: Sorry, you cannot edit this post.
nl: Je kunt dit bericht niet bewerken.

en: Sorry, you cannot edit users.
nl: Je kunt geen gebruikers bewerken.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
nl: Niet mogelijk om je profiel te bewerken.

en: Sorry, you cannot list users.
nl: Niet mogelijk om gebruikers te bekijken in een lijst.

en: Sorry, you cannot publish this post.
nl: Je kunt dit bericht niet publiceren.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
nl: Je kunt een priv&#137;bericht niet sticky maken.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
nl: Je hebt geen toegang tot de gebruikersgegevens van deze site.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
nl: Je hebt geen rechten om een categorie toe te voegen.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
nl: Je hebt geen rechten om een categorie te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
nl: Je hebt geen rechten om deze pagina te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht te verwijderen.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
nl: Je hebt geen rechten om deze pagina te bewerken.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht te bewerken.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
nl: Je hebt geen rechten om deze pagina te publiceren.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
nl: Je hebt geen rechten om dit bericht te publiceren.

en: Sorry, you may not use that site name.
nl: Dit mag niet worden gebruikt als websitenaam.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
nl: Je moet berichten kunnen bewerken om categorie&#235;n te bekijken.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
nl: Je moet rechten hebben om berichten te bewerken om tags te bekijken.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
nl: Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
nl: Je bericht kan niet worden bewerkt. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
nl: Je bericht kan niet geplaatst worden. Er is iets misgegaan.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
nl: De term kon niet worden gemaakt. Er ging iets mis.

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Source
nl: Bron

en: Source code
nl: Broncode

en: Spam it: %s
nl: Markeren als spam: %s

en: Special character
nl: Speciaal karakter

en: Split table cell
nl: Tabelcellen splitsen

en: Static Front Page
nl: Statische startpagina

en: Still waiting for your email?
nl: Nog steeds aan het wachten op een e-mail?

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Strikethrough
nl: Doorgehaald

en: Style
nl: Stijl

en: Stylesheet is missing.
nl: Stylesheet ontbreekt.

en: Stylesheet is not readable.
nl: Stylesheet is niet leesbaar.

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Comment
nl: Reactie verzenden

en: Submitted on:
nl: Geplaatst op:

en: Suggested embed #%d
nl: Aanbevolen insluiting #%d

en: Suggested image #%d
nl: Aanbevolen afbeelding #%d

en: Suggested image dimensions:
nl: Voorgestelde afbeeldingsafmetingen:

en: Sun
nl: zo

en: Sunday
nl: zondag

en: Support Forums
nl: Ondersteuningsforums

en: T_Thursday_initial
nl: d

en: T_Tuesday_initial
nl: d

en: Table cell properties
nl: Eigenschappen tabelcel

en: Table properties
nl: Tabeleigenschappen

en: Table row properties
nl: Eigenschappen tabelrij

en: Tag Cloud
nl: Tagwolk

en: Tagline
nl: Ondertitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
nl: Taxonomie namen moeten tussen de 1 en 32 tekens lang zijn.

en: Taxonomy:
nl: Taxonomie:

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template is missing.
nl: Sjabloon ontbreekt.

en: Text
nl: Tekst

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
nl: Dit e-mailadres is al in gebruik. Controleer je mailbox voor een activatiebericht. Het zal vrijgegeven worden in een paar dagen als je niets doet.

en: That name is not allowed.
nl: Deze naam is niet toegestaan.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
nl: Deze site is momenteel gereserveerd, maar komt wellicht binnenkort beschikbaar.

en: That user does not exist.
nl: Deze gebruiker bestaat niet.

en: That username is already activated.
nl: Deze gebruikersnaam is al geactiveerd.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
nl: Deze gebruikersnaam is momenteel gereserveerd, maar kan in een paar dagen beschikbaar komen.

en: That username is not allowed.
nl: Deze gebruikersnaam is niet toegestaan.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
nl: Het thema  "%s" is geen geldig hoofdthema.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s function instead.
nl: De %1$s optie wordt niet meer ondersteund voor de familie van %2$s functies. Gebruik de %3$s functie.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s option instead.
nl: De %1$s optie wordt niet meer ondersteund voor de familie van %2$s functies. Gebruik de %3$s optie.

en: The %s directory of the develop repository must be used for RTL.
nl: De %s map van de ontwikkel repository moet gebruikt worden voor RTL.

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
nl: De <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> voor TrackBack hiervan is: <em>%s</em>

en: The GD image library is not installed.
nl: De GD-afbeeldingenbibliotheek is niet ge&#239;nstalleerd.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
nl: Het SSL-certificaat voor de host kon niet geverifieerd worden.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least 512px wide and tall.
nl: Het favicon wordt gebruikt als browser en app icoon voor je site. Iconen moeten vierkant zijn en minimaal 512px breed en hoog.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nl: Het ingevulde siteadres is geen geldige URL. Voer een geldige URL in.

en: The URL to the admin area
nl: De URL van het beheergedeelte

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
nl: Het ingevulde WordPress-adres is geen geldige URL. Voer een geldige URL in.

en: The called constructor method for %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
nl: De aangeroepen constructor methode voor %1$s is <strong>verouderd</strong> sinds versie %2$s! Gebruik %3$s in plaats daarvan.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De wijzigingen zullen verloren gaan als je deze pagina nu verlaat.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
nl: De constante <code>VHOST</code> <strong>is niet langer in gebruik</strong>. Gebruik de boolean-constante <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php om de subdomeinconfiguratie in te schakelen. Gebruik subdomain_install() om te controleren of een subdomeinconfiguratie ingeschakeld is.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
nl: De beschrijving zal weergegeven worden in het menu als het huidige thema dit ondersteunt.

en: The e-mail could not be sent.
nl: De e-mail kan niet worden verzonden.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
nl: Het ingevulde e-mailadres is ongeldig. Een geldig e-mailadres invoeren.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
nl: De volgende shortcuts worden vervangen na het klikken op Enter. Klik op Escape of de Undo-knop om het ongedaan te maken.

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
nl: De volgende waarde beschrijft geen geldige datum: maand %1$s, dag %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
nl: De volgende waarden beschrijven geen geldige datum: dag %3$s, maand %2$s, jaar %1$s.

en: The given object ID is not that of a menu item.
nl: Het opgegeven object ID is niet van een menu-item.

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
nl: De inlogpagina opent in een nieuw venster. Na het inloggen kun je dit venster sluiten en terugkeren naar deze pagina.

en: The menu ID should not be empty.
nl: Het menu-ID mag niet leeg zijn.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
nl: De menunaam <strong>%s</strong> conflicteert met een andere menunaam. Probeer een andere naam.

en: The page template is invalid.
nl: Het paginatemplate is ongeldig.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
nl: Er is geen hoofdhema aanwezig. Installeer het hoofdthema "%s".

en: The passwords do not match.
nl: De wachtwoorden komen niet overeen.

en: The pingback has already been registered.
nl: De pingback is al geregistreerd.

en: The post cannot be deleted.
nl: Het bericht kan niet worden verwijderd.

en: The post type may not be changed.
nl: Het berichttype kan niet worden gewijzigd.

en: The post type specified is not valid
nl: Het gespecificeerde berichttype is ongeldig

en: The query argument of %s must have a placeholder.
nl: Het query argument %s moet een waarde bevatten.

en: The requested user does not exist.
nl: De opgevraagde gebruiker bestaat niet.

en: The role specified is not valid
nl: De opgegeven rol is ongeldig

en: The search results will be updated as you type.
nl: De zoekresultaten worden bijgewerkt tijdens het typen.

en: The site %s is yours.
nl: De website %s is van jou.

en: The site is already active.
nl: Deze website is al actief.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
nl: De site die je hebt aangevraagd is niet correct ge&#239;nstalleerd. Neem contact op met de systeembeheerder.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
nl: De website waar je naar op zoek bent: <strong>%s</strong> bestaat niet, maar je kunt deze nu aanmaken!

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
nl: De website waar je naar zocht, <strong>%s</strong>, bestaat niet.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
nl: De slug (permalink) "%s" is al in gebruik door een andere term

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
nl: De bron-URL en de doel-URL kunnen niet naar hetzelfde adres verwijzen.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
nl: De bron-URL bevat geen link naar de doel-URL en kan daarom niet als bron worden gebruikt.

en: The source URL does not exist.
nl: De bron-URL bestaat niet.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
nl: De opgegeven doel-URL kan niet als doel worden gebruikt. Hij bestaat niet of er is geen pingback voor mogelijk voor deze URL.

en: The specified target URL does not exist.
nl: De opgegeven doel-URL bestaat niet.

en: The term name cannot be empty.
nl: De termnaam kan niet leeg zijn.

en: The theme directory "%s" does not exist.
nl: De themamap "%s" bestaat niet.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
nl: De opgegeven tijdzone is niet geldig. Een geldige tijdzone selecteren.

en: The user is already active.
nl: De gebruiker is al geactiveerd.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
nl: De webbrowser op jouw apparaat kan geen bestanden uploaden. Mogelijk is de <a href="%s">native app voor jouw apparaat</a> een betere keuze.

en: Theme Details
nl: Themadetails

en: Theme support for %1$s should be registered before the %2$s hook.
nl: Themaondersteuning voor %1$s moet geregistreerd worden voor de hook %2$s.

en: Theme without %1$s
nl: Thema zonder %1$s

en: Themes
nl: Thema&#39;s

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
nl: Er zijn geen HTTP verzoeken beschikbaar welke het gevraagde vereiste kan voltooien.

en: There are no associated subtitles.
nl: Geen ondertitels beschikbaar.

en: There are no options for this widget.
nl: Er zijn geen opties voor deze widget.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
nl: Het lijkt erop dat er geen nieuwe e-mail is.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
nl: Er lijkt geen <code>wp-config.php</code>-bestand te bestaan. Dit bestand is nodig om aan de slag te gaan.

en: There has been an error cropping your image.
nl: Er is een fout opgetreden met het bijsnijden van je afbeelding.

en: There is a revision of this post that is more recent.
nl: Er is een recentere revisie van dit bericht aanwezig.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl: Er is geen samenvatting omdat dit bericht is beveiligd.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl: Instellingsfout. Neem contact op met de beheerder van de server.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
nl: Er was een probleem, corrigeer onderstaand formulier en probeer opnieuw.

en: This action has been disabled by the administrator.
nl: Deze handeling is uitgeschakeld door de beheerder.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
nl: Dit argument is veranderd in een array om het in andere functies in de cron op te kunnen nemen.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
nl: De inhoud is beveiligd met een wachtwoord. Om deze te kunnen bekijken, vul het wachtwoord hieronder in:

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
nl: Deze eigenschap vereist inline frames. Je hebt inline frames uitgeschakeld of je browser ondersteunt dit niet.

en: This file is empty. Please try another.
nl: Het bestand is leeg. Probeer een ander.

en: This file is not an image. Please try another.
nl: Dit bestand is geen afbeelding. Probeer een ander bestand.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
nl: Dit bestand is te groot. Bestanden moeten kleiner dan %d KB zijn.

en: This file no longer needs to be included.
nl: Dit bestand hoeft niet langer te worden toegevoegd.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een ander.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nl: Dit is groter dan de maximaal toegestane grootte. Een ander bestand proberen.

en: This is the short link.
nl: Dit is een verkorte link.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
nl: Deze pagina is geldige XHTML 1.0 Transitional

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
nl: Dit paneel wordt gebruikt voor het beheren van navigatie menu&#39;s voor inhoud die je al gepubliceerd hebt op je site. Je kunt menu&#39;s aanmaken en items toevoegen voor bestaande inhoud zoals pagina&#39;s, berichten, categori&#235;n, tag's, formaten, of aangepaste links.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om de reacties te bekijken.

en: This site has been archived or suspended.
nl: Deze website is gearchiveerd of buiten werking gesteld.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
nl: Deze website is nog niet geactiveerd. Als je problemen ondervindt bij het activeren van de website, neem dan contact op met <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: This site is no longer available.
nl: Deze site is niet langer beschikbaar.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
nl: Deze taxonomie is niet hi&#235;rachisch waardoor je deze niet als hoofd kunt zetten.

en: This taxonomy is not hierarchical.
nl: Deze taxonomie is niet hi&#235;rarchisch.

en: Thu
nl: do

en: Thumbnail Height
nl: Thumbnailhoogte

en: Thumbnail Width
nl: Thumbnailbreedte

en: Thursday
nl: donderdag

en: Tile
nl: Herhalen

en: Tile Horizontally
nl: Onder elkaar

en: Tile Vertically
nl: Naast elkaar

en: Time Format
nl: Tijdnotatie

en: Time Zone
nl: Tijdzone

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
nl: Blokken

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
nl: Stijlen

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
nl: Koppen

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
nl: Sjabloon invoegen

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
nl: Sjablonen

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
nl: Bestand

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
nl: Stijl

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
nl: Tabel

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
nl: Bewerken

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
nl: Bekijken

en: Title
nl: Titel

en: Title Attribute
nl: Titelattribuut

en: Title:
nl: Titel:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
nl: Klik op de volgende link om je site te activeren:
    
    %s
    
    Na je activatie ontvang je een *andere e-mail* met je inlog gegevens.
    
    Na je activatie, kun je de site hier bezoeken:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
nl: Om gebruikers te activeren, klik op de volgende link:
    
    %s
    
    Na activeren wordt *opnieuw een e-mail* verstuurd met de inloggegevens.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
nl: Maak gebruik van tab-toets of pijltjestoetsen om de focus naar andere knoppen te verplaatsen. Druk op Escape of maak gebruik van &#233;&#233;n van de knoppen om de focus terug te krijgen op de editor.

en: To reset your password, visit the following address:
nl: Ga naar dit adres om je wachtwoord opnieuw in te stellen:

en: To set your password, visit the following address:
nl: Om je wachtwoord in te stellen, bezoek het volgende adres:

en: Toggle Editor Text Direction
nl: Verander de tekstrichting van de editor

en: Toggle section: %s
nl: Sectie wisselen: %s

en: Toggle section: Custom Links
nl: Sectie wisselen: aangepaste links

en: Too many redirects.
nl: Te veel redirects.

en: Toolbar Toggle
nl: Werkbalk weergeven/verbergen

en: Top
nl: Bovenkant

en: Trackback excerpt:
nl: Trackback samenvatting:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
nl: Sporen (ondertiteling, koppen, beschrijvingen, hoofdstukken of metadata)

en: Translation Updates
nl: Vertalingsupdates

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: Trash Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Trash it: %s
nl: Naar de prullenbak: %s

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
nl: Widget verwijderen door deze naar de inactieve widgets sidebar te verplaatsen.

en: Tue
nl: di

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Turn off Fullscreen
nl: Volledig scherm uitzetten

en: Twice Daily
nl: Tweemaal per dag

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Kan map %s niet aanmaken. Is de bovenliggende map beschrijfbaar door de server?

en: Unapproved
nl: Geweigerd

en: Unattached
nl: Niet-gekoppeld

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Under %s
nl: Onder %s

en: Underline
nl: Onderstreept

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unknown Feed
nl: Onbekende RSS-invoer

en: Unmute
nl: Geluid aan

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Untrash
nl: Terugzetten

en: Untrash Selected
nl: Selectie terugzetten

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Category
nl: Categorie bijwerken

en: Update Failed: %s
nl: Bijwerken mislukt: %s

en: Update Link Category
nl: Linkcategorie bijwerken

en: Update Tag
nl: Tag bijwerken

en: Update audio playlist
nl: Audio-afspeellijst bijwerken

en: Update canceled.
nl: Het bijwerken is geannuleerd.

en: Update completed successfully.
nl: Update is succesvol afgerond.

en: Update gallery
nl: Galerij bijwerken

en: Update video playlist
nl: Video-afspeellijst bijwerken

en: Updated!
nl: Bijgewerkt!

en: Updating %s...
nl: %s wordt bijgewerkt...

en: Updating...
nl: Aan het bijwerken...

en: Updating... please wait.
nl: Aan het bijwerken... even geduld.

en: Upload Files
nl: Bestanden uploaden

en: Upload Images
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Upload Limit Exceeded
nl: Uploadlimiet overschreden

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: Upload stopped.
nl: Uploaden gestopt.

en: Uploaded By
nl: Geüpload door

en: Uploaded To
nl: Geüpload naar

en: Uploaded on:
nl: Geüpload op:

en: Uploaded to this page
nl: Ge&#252;pload naar deze pagina

en: Uploaded to this post
nl: Ge&#252;pload naar dit bericht

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nl: of

en: Uploading
nl: Uploaden

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
nl: Gebruik van de gebruikerslevels in plugins en thema&#39;s is niet meer mogelijk. Gebruik in plaats daarvan rollen.

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
nl: Gebruik: <code>WP_User->ID</code>.

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
nl: Gebruik <code>get_the_author()</code> als je niet wilt dat de waarde wordt herhaald.

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
nl: Gebruik <code>get_trackback_url()</code> als je niet wilt dat de waarde wordt getoond.

en: Use as featured image
nl: Als uitgelichte afbeelding gebruiken

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
nl: Gebruik komma&#39;s in plaats van %s om terminologie uit te sluiten.

en: User Dashboard: %s
nl: Gebruikersdashboard: %s

en: User has blocked requests through HTTP.
nl: Gebruiker heeft verzoeken via HTTP geblokkeerd.

en: User registration has been disabled.
nl: Gebruikersregistratie is gedeactiveerd.

en: User registration is currently not allowed.
nl: Gebruikersregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username may not be longer than 60 characters.
nl: Gebruikersnaam mag niet langer zijn dan 60 tekens.

en: Username must be at least 4 characters.
nl: Gebruikersnaam moet minimaal 4 tekens zijn.

en: Username or E-mail:
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Users
nl: Gebruikers

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
nl: Geldige <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Vertical space
nl: Verticale ruimte

en: Video Details
nl: Videodetails

en: View Attachment Page
nl: Bijlagepagina tonen

en: View Category
nl: Categorie bekijken

en: View Page
nl: Pagina bekijken

en: View Post
nl: Bericht bekijken

en: View Tag
nl: Tag bekijken

en: View attachment page
nl: Bijlagepagina tonen

en: Visit %s&#8217;s website
nl: Bezoek %s&#8217;s site

en: Visit Site
nl: Site bekijken

en: Visual
nl: Visueel

en: Visual aids
nl: Visuele ondersteuning

en: W_Wednesday_initial
nl: w

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
nl: Nog even geduld. We hebben niet alle omstandigheden waaronder een e-mailbericht wordt afgeleverd in de hand.

en: We cannot find a title on that page.
nl: We kunnen geen titel vinden op die pagina.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
nl: Het registratiebericht is verstuurd naar dit e-mailadres. (Controleer het adres nog een keer voordat je doorgaat.)

en: Wed
nl: wo

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
nl: Welkom terug, %s. Met behulp van het onderstaande formulier kun je <strong>een nieuwe website toevoegen aan je account.</strong>. Er is geen limiet voor het aantal websites, dus ga je gang.

en: What do I do now?
nl: Wat moet ik nu doen?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
nl: In herschik modus zullen er extra knoppen getoond worden in de bovenstaande lijst om menu-items te herschikken.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
nl: Bij het starten van een nieuwe paragraaf met een van de volgende patronen gevolgd door een spatie zal de opmaak automatisch worden toegepast. Druk op Backspace of Escape om dit terug te draaien.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
nl: Hoewel je afbeeldingen kunt bijsnijden na het klikken op <strong>Nieuwe toevoegen</strong>, beveelt je thema een hoogte van de afbeelding aan van <strong>%s</strong> pixels.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
nl: Je kunt een afbeelding naar wens bijsnijden na het klikken op <strong>Nieuwe toevoegen</strong>. Het thema beveelt een afmeting van <strong>%s &times; %s</strong> pixels aan voor de kop.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
nl: Je kunt afbeelding bijsnijden naar wens na het klikken op <strong>Nieuwe afbeelding toevoegen</strong>, maar het thema beveelt een afmeting van <strong>%s</strong> pixels aan voor de kop.

en: Whoops, the provided date is invalid.
nl: Oeps, de aangeleverde data is ongeldig.

en: Widget moved down
nl: Widget omlaag verplaatsen

en: Widget moved up
nl: Widget omhoog verplaatsen

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
nl: Widgets zijn onafhankelijke gedeeltes met inhoud die in de widgetruimtes van je thema geplaatst kunnen worden.

en: Width
nl: Breedte

en: WordPress &rsaquo; Error
nl: WordPress &rsaquo; Fout

en: WordPress &rsaquo; Success
nl: WordPress &rsaquo; succes

en: WordPress Address (URL)
nl: WordPress-adres (URL)

en: WordPress Failure Notice
nl: WordPress-foutmelding

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
nl: WordPress databasefout %1$s bij query %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
nl: WordPress databasefout %1$s bij query %2$s gemaakt door %3$s

en: WordPress database error:
nl: WordPress database fout:

en: Words: %s
nl: Woorden: %s

en: XHTML Friends Network
nl: XHTML-vriendennetwerk

en: XML Error: %1$s at line %2$s
nl: XML-fout: %1$s in regel %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
nl: XML-RPC-services zijn uitgeschakeld voor deze site.

en: Y/m/d
nl: j F Y

en: Year
nl: Jaar

en: Year: %s
nl: Jaar: %s

en: Yes
nl: Ja

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
nl: Het lijkt erop dat WordPress al is ge&#239;nstalleerd. Wis je oude databasetabellen om WordPress opnieuw te installeren.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt de geselecteerde items permanent te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt om deze items permanent te verwijderen.
    'Annuleren' om te stoppen, 'OK', om te verwijderen.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt dit item permanent te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt dit menu permanent te verwijderen.
     'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt deze items te verwijderen.
    'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You are attempting to log out of %s
nl: Je probeert uit te loggen van %s

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
nl: Je bladert momenteel door het <a href="%1$s/">%2$s</a> site-archief van %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
nl: Je bladert momenteel door het <a href="%1$s/">%2$s</a> site-archief van de dag %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
nl: Je bladert momenteel in het <a href="%1$s/">%2$s</a> site-archief van het jaar %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
nl: Je bladert momenteel door het site-archief van <a href="%1$s/">%2$s</a>.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
nl: Je bladert momenteel door het archief van de categorie %s.

en: You are customizing %s
nl: Je bent %s aan het aanpassen

en: You are logged in already. No need to register again!
nl: Je bent al ingelogd. Je hoeft je dus niet opnieuw te registreren.

en: You are not allowed access to details about comments.
nl: Je hebt geen toestemming om details van reacties te tonen.

en: You are not allowed access to details about this site.
nl: Je hebt geen toestemming om de details van deze site te bekijken.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om terminologie aan de taxonomie toe te voegen.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
nl: Je hebt geen rechten om pagina-auteur te wijzigen als deze gebruiker.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
nl: Je hebt geen rechten om de berichtauteur te wijzigen als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create pages as this user.
nl: Je hebt geen toestemming om pagina&#39;s aan te maken als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create posts as this user.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten aan te maken als deze gebruiker.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
nl: Je hebt geen toestemming om termen aan te maken in deze taxonomie.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om terminologie te verwijderen in deze taxonomie.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
nl: Je hebt geen toestemming om de termen te wijzigen in deze taxonomie.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om reacties te modereren op deze site.

en: You are not allowed to update options.
nl: Je hebt geen toestemming om de opties te bewerken.

en: You are now logged out.
nl: Je bent nu uitgelogd.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
nl: Je plaatst te snel reacties. Rustig aan.

en: You can also place menus in widget areas with the Custom Menu widget.
nl: Je kunt menu&#39;s in widget gebieden plaatsen met de aangepast menu widget.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
nl: Je kunt een <code>wp-config.php</code>-bestand aanmaken via de web-interface, maar dit werkt niet voor alle servertypes. De veiligste manier is om het bestand handmatig aan te maken.

en: You can see all comments on this post here:
nl: Hier kun je alle reacties op dit bericht zien:

en: You can see all pingbacks on this post here:
nl: Hier kan je alle pingbacks op dit bericht zien:

en: You can see all trackbacks on this post here:
nl: Hier kan je alle trackbacks op dit bericht zien:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
nl: Je kunt dat e-mail adres niet gebruiken om je aan te melden. We hebben problemen met ze dat enkele e-mails van ons worden geblokkeerd. Graag een andere e-mailprovider gebruiken.

en: You do not have permission to do that.
nl: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: You do not have permission to preview drafts.
nl: Je hebt geen rechten om concepten te bekijken.

en: You do not have permission to upload files.
nl: Je hebt geen toestemming om bestanden te uploaden.

en: You have attempted to queue too many files.
nl: Je probeert teveel bestanden in de wachtrij te zetten.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
nl: Je bent toegevoegd aan deze site. Bezoek de <a href="%s">homepagina</a> of <a href="%s">log in</a> met je gebruikersnaam en wachtwoord.

en: You have logged in successfully.
nl: Je bent succesvol ingelogd.

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
nl: Je hebt het <a href="%1$s/">%2$s</a> site-archief doorzocht naar <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. Als je niets kunt vinden met deze zoekresultaten kunnen onderstaande links gebruikt worden.

en: You may only upload 1 file.
nl: Je mag slechts 1 bestand uploaden.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%s">inloggen</a> om een reactie te kunnen plaatsen.

en: You must be registered to comment
nl: Je moet geregisteerd zijn om een reactie te kunnen plaatsen

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
nl: Je moet eerst <a href="%s">inloggen</a>, daarna kun je een nieuwe site maken.

en: You need to pass an array of types.
nl: Je moet een array van types meegeven.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
nl: Je moet een nonce-actie specificeren die kan worden geverifieerd door gebruik te maken van de eerste parameter.

en: Your Comment
nl: Jouw reactie

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
nl: Het lijkt erop dat je PHP-installatie geen MySQL-extensie heeft en die is noodzakelijk om WordPress te kunnen gebruiken.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
nl: Je account is geactiveerd! Je kunt nu <a href="%1$s">inloggen</a> met je gekozen gebruikersnaam &#8220;%2$s&#8221;. Controleer je e-mail van %3$s voor je wachtwoord en verdere instructies. Mocht je geen e-mail ontvangen hebben controleer dan je spam of junk folder. Heb je na een uur nog niets ontvangen dan kun je je <a href="%4$s">wachtwoord resetten</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
nl: Je account is nu geactiveerd. <a href="%1$s">Log in</a> of ga terug naar de <a href="%2$s">homepage</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
nl: Je account is nu geactiveerd. <a href="%1$s">Bekijk je site</a> of <a href="%2$s">Log in</a>

en: Your account is now active!
nl: Je account is nu actief.

en: Your address will be %s.
nl: Je adres wordt %s.

en: Your blogroll
nl: Je blogroll

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
nl: Je browser ondersteunt geen directe toegang tot het klembord. Gebruik in plaats daarvan een sneltoets of het menu bewerken van je browser.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Your email address will not be published.
nl: Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

en: Your latest posts
nl: Je laatste berichten

en: Your new password has not been saved.
nl: Jouw nieuwe wachtwoord is niet opgeslagen.

en: Your password has been reset.
nl: Je wachtwoord is opnieuw ingesteld.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
nl: Uw wachtwoord reset link lijkt ongeldig. Hieronder kunt u een nieuwe link aanvragen.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
nl: Uw wachtwoord reset link is verlopen. Vraag hieronder een nieuwe link aan.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
nl: Op deze server draait PHP-versie %1$s, maar WordPress %2$s vereist minimaal PHP-versie %3$s.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
nl: Je sessie is verlopen. Je kunt opnieuw inloggen op deze pagina of naar de inlogpagina gaan.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
nl: Je website op <a href="%1$s">%2$s</a> is actief. Je kunt nu in je site inloggen met je gekozen gebruikersnaam &#8220;%3$s&#8221;. Controleer je e-mailinbox bij %4$s voor je wachtwoord en inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangt, check je spam folder. Wanneer je binnen een uur nog steeds geen e-mail hebt ontvangen, kun je je <a href="%5$s">wachtwoord resetten</a>.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
nl: De recentste berichten.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
nl: De recentste reacties.

en: Your theme contains %s menu location. Select which menu you would like to use. | Your theme contains %s menu locations. Select which menu appears in each location.
nl[0]: Je thema bevat %s menu locatie. Selecteer welk menu je wilt gebruiken.
nl[1]: Je thema bevat %s menu locaties. Selecteer welk menu verschijnt op elke locatie.

en: Your theme supports a static front page.
nl: Het thema ondersteunt een statische startpagina.

en: [%1$s] Activate %2$s
nl: [%1$s] %2$s activeren

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
nl: [%1$s] Reactie: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
nl: [%1$s] Modereer: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
nl: [%s] Registratie nieuwe gebruiker

en: [%s] Notice of Email Change
nl: [%s] Bericht over e-mailwijziging

en: [%s] Notice of Password Change
nl: [%s] Bericht over wachtwoordwijziging

en: [%s] Password Lost/Changed
nl: [%s] Wachtwoord kwijt/gewijzigd

en: [%s] Password Reset
nl: [%s] Wachtwoord resetten

en: [%s] Your username and password info
nl: [%s] Je gebruikersnaam en wachtwoord

[ctx: add new from admin bar]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: add new media]
en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
nl: Bericht

[ctx: adjective]
en: Approved
nl: Toegelaten

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
nl: Blauw

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
nl: Koffie

[ctx: admin color scheme]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
nl: Ectoplasma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
nl: Licht

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
nl: Middernacht

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
nl: Oceaan

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
nl: Zonsopkomst

[ctx: auto preload]
en: Auto
nl: Automatisch

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
nl: door %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: close tags
nl: tags sluiten

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
nl: Eerder geüpload

[ctx: custom headers]
en: Suggested
nl: Aangeraden

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
nl: j F Y

en: domain
nl: domein

[ctx: editor button]
en: Left to right
nl: Van links naar rechts

[ctx: editor button]
en: Right to left
nl: Van rechts naar links

[ctx: editor button]
en: Show blocks
nl: Blokken weergeven

[ctx: find/replace]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: find/replace]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: find/replace]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: find/replace]
en: Replace
nl: Vervangen

[ctx: find/replace]
en: Replace all
nl: Alles vervangen

[ctx: find/replace]
en: Replace with
nl: Vervangen door

[ctx: find/replace]
en: Whole words
nl: Volledige woorden

en: g:i a
nl: H:i

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
nl: H-uitlijning

en: https://wordpress.org/
nl: https://nl.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/support/
nl: https://nl.forums.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/support/forum/requests-and-feedback
nl: https://nl.forums.wordpress.org/

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
nl: Aangepast...

[ctx: links widget]
en: All Links
nl: Alle links

[ctx: list style]
en: Circle
nl: Cirkel

[ctx: list style]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: list style]
en: Disc
nl: Schijf

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
nl: Alfabetisch

[ctx: list style]
en: Lower Greek
nl: Klein Grieks

[ctx: list style]
en: Lower Roman
nl: Klein Romeins

[ctx: list style]
en: Square
nl: Vierkant

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
nl: Hoofdletter alfabetisch

[ctx: list style]
en: Upper Roman
nl: Harvard

[ctx: media]
en: Remove video track
nl: Video verwijderen

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
nl: (geen label)

en: moved to the trash.
nl: verplaatst naar de prullenbak.

en: new WordPress Loop
nl: nieuwe WordPress loop

[ctx: next post]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: noun]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: noun]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: number_format_decimal_point
nl: ,

en: number_format_thousands_sep
nl: .

en: of
nl: van

[ctx: page]
en: Add New
nl: Nieuwe pagina

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
nl: Verkeerde combinatie

[ctx: password strength]
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: password strength]
en: Strong
nl: Sterk

[ctx: password strength]
en: Very weak
nl: Erg zwak

[ctx: password strength]
en: Weak
nl: Zwak

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
nl: Zoeken &hellip;

[ctx: post]
en: Add New
nl: Nieuw bericht

[ctx: post]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: post]
en: Pending
nl: Wachtend

[ctx: post]
en: Private
nl: Priv&#233;

[ctx: post]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: post]
en: Scheduled
nl: Gepland

[ctx: post]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: post format]
en: Format
nl: Berichttype

[ctx: post format archive title]
en: Asides
nl: Zijdelings

[ctx: post format archive title]
en: Chats
nl: Gesprekken

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
nl: Galerijen

[ctx: post format archive title]
en: Images
nl: Afbeeldingen

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
nl: Citaten

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
nl: Statussen

[ctx: post format archive title]
en: Videos
nl: Video's

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
nl: %1$s %2$s, %3$s geleden (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
nl: %1$s [Automatisch opgeslagen]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
nl: %1$s [Huidige revisie]

[ctx: post type general name]
en: Pages
nl: Pagina&#39;s

[ctx: post type general name]
en: Posts
nl: Berichten

[ctx: post type singular name]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: post type singular name]
en: Post
nl: Bericht

[ctx: previous post]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
nl: j F Y H:i:s

en: sitename
nl: sitenaam

[ctx: spellcheck]
en: Finish
nl: Afronden

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
nl: Negeren

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
nl: Alles negeren

[ctx: submit button]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: table cell]
en: Cell
nl: Cel

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
nl: Geen

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
nl: Bereik

[ctx: table column]
en: Column
nl: Kolom

[ctx: table columns]
en: Cols
nl: Kolommen

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
nl: Categorie&#235;n

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nl: Categorie

en: text direction
nl: tekstrichting

[ctx: theme]
en: Change
nl: Veranderen

[ctx: translations]
en: Available
nl: Beschikbaar

[ctx: translations]
en: Installed
nl: Geïnstalleerd

[ctx: verb]
en: Trash
nl: Verwijderen

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
nl: V-uitlijning

[ctx: video or audio]
en: Length
nl: Duur

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s
